Organizasyonlarımız

1998’den beri kalitenin değişmeyen adresi…

Çağlayan Organizasyon olarak başta Ankara İlahi Grubu olmak üzere Ankara Semazen Ekibi, Ankara Sünnet Düğünü, Ankara Dini Düğün, Ankara İlahili Düğün, Ankara İslami Düğün gibi organizasyonlarımızla en güzel günlerinizde sizinle olmaktan onur duyuyoruz… Gruplarımız sadece Ankara ile sınırlı olmayıp çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da faaliyet göstermektedir. Organizasyonlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve mutlu gününüzü birlikte planlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile mutluluğunuza mutluluk, neşenize neşe katalım… Ankara İlahi Grubu – Çağlayan Organizasyon – 0505 532 3140

adana_ilahi_grubu_4

Ankara  İlahi Grubu

“Grup Çağlayan” ve Çağlayan Organizasyon olarak tam 30 yıldır her geçen gün artan hizmet kalitemiz ve müşteri odaklı çözümlerimizle en güzel günlerinizde Ankara’da İslami Düğün, Ankara’da ilahili düğün, Ankara’da nişan kına ve sünnet gibi birçok organizasyonda solistimiz İsmet BAL öncülüğünde Ankara İlahi Grubu ile sizlerleyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle 0505 532 3140 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz…

Ankara Semazen Ekibi

Ankara Semazen Ekibi başta Ankara olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerinde ve çevre illerinde hizmet vermektedir. Ankara Semazen Ekibi” profesyonel ekibi ve hizmet anlayışı ile mutluluğunuza ilahi bir ahenk katacak… Özel anlarınız manevi hava ile bütünleşecek ve eşsiz bir şölene şahit olacaksınız.

adana_semazen_ekibi
adana_canli_orkestra

İslami Düğün

Dini Düğün

İslami Nişan

Ankara İlahi Grubu ve Çağlayan Organizasyon profesyonel ekibiyle en mutlu gününüz olan İslami DüğünDini Düğün ve dini nişan günlerinizde canlı enstrüman beraberinde Ankara Tasavvuf Musikisi ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca sayamadığımız daha bir çok il de ekiplerimiz bulunmaktadır.

Kına Organizasyonu

Bayan İlahi Grubu

Kına Organizasyonu ile kına gecelerinde bayanlara yönelik hizmetler vermekteyiz. Kına tahtı ve kına tahtı süslemesi, mekan ve masa sandalye süslemeleri, bayan ilahi grubu, bayan tasavvuf grubu ve profesyonel nedime hizmeti, kına ve kına malzemeleri bu hizmetlerden bazılarıdır. 

Hizmetlerimizi Ankara Kına Organizasyonu ile Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz.

adana_canli_orkestra
snnet_dn

İslami Sünnet

Ankara İslami Sünnet ekibi çocuklarınızın sünnet törenlerinde yeniçeri, sünnet tahtı, Nasreddin Hoca, palyaço, ibiş ile memiş ve tiyatro ekibiyle hizmet vermektedir. Ankara Sünnet Düğünü ile Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz.